O NÁS
O firmě

Firma Irbis byla založena v roce 1999. Jedná se o sdružení  fyzických osob Zuzana Kudynová a Hana Nováková.  Zabýváme se prodejem pánských, dámských a lesnických klobouků a čepic. 

Od roku 2020: IRBIS - Zuzana Kudynová, fyzická osoba. Od roku 2020 se firma zabývá pouze prodejem lesnického sortimentu. 

Specializujeme se především na prodej  drobných oděvů a doplňků pro myslivce, lesníky, rybáře, turistiku a volný čas. V naší nabídce naleznete čepice, klobouky, svetry, vesty, mikiny, trička, polokošile, nepromokavé soupravy a pláště,  šle, rukavice, kapesníky, ponožky, kravaty, pletené čepice a kukly, šály, kravatové spony a odznaky a další drobný sortiment. Převážná část výrobků je od českých výrobců, se kterými dlouhodobě úzce spolupracujeme. V pánském a dámském šitém sortimentu se zaměřujeme na klasické pokrývky hlavy – golfky, kapitánky, klopáky, dámské čepice v různých tvarech a materiálech.  U pánských a dámských vycházkových klobouků se jedná o dovoz ze zemí EU. Pánskou a dámskou kolekci rozšiřujeme nabídkou pleteného zboží z dovozu i z domácí produkce.

 

Zjg1Y