GDPR - Ochrana osobních údajů

V případě zpracování osobních údajů, které je založeno na souhlasu subjektů údajů pro účely zasílání obchodních sdělení a pro účely jiných aktivit přímého marketingu internetového obchodníka.

 

Ochrana osobních údajů

 

  1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE

 

Správce vašich osobních údajů je:

Zuzana Kudynová - IRBIS, Nad Nádrží 279, Nasavrky 53825, IČO:64223680, DIČ:CZ6254211590, zápis je proveden v živnostenském rejstříku živnostenského úřadu Chrudim evidenční číslo: 360307-491-00 (dále jen „správce“).

 

Kontaktní údaje správce jsou následující:

adresa pro doručování - Nad Nádrží 279, Nasavrky 53825

adresa elektronické pošty – irbis.nasavrky@ seznam.cz,

telefon –  + 420 469 677 455, + 420 728 177 278, + 420 607 132 678

   1. ZÁKONNÝ DŮVOD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný  tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).


  1. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za nákup zboží, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

  1. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, jsou 3 roky, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).


  1. DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Hana Nováková – společník společnosti podle § 2716 až § 2746 nového občanského zákoníku („NOZ“), dříve sdružení bez právní subjektivity.

Kontaktní údaje: Hana Nováková, Nad Nádrží 279, Nasavrky 538 25

Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou firmy:

 

  • Bohemiasoft s.r.o. (provozovatel ehsopového systému Webareal
  • Česká pošta Praha jako dopravce zásilek
  • Stormware Jihlava – správce účetního programu Pohoda

 

 

  1. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ

 

Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich       osobních údajů.

Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu irbis.nasavrky@seznam.cz.

Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

 

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 21.5.2018.

ZTdmNGZ