KATALOG
Lesnický kataloog

Celý lesnický katalog nalezenete v sekci e-shop - velkoobchod - lesnický katalog. Po vaší registrace a přidělení vstupního kódu vám bude umožněn vstup do sekce s velkoobchodními cenami. Tento vstup je povolen pouze zákaníkům, kteří uvedou své IČO. Zde si můžete pohodlně vytvořit vaši objednávku.  Je možné zaslat nabídku i v tištěné podobě.

Pánský katalog

Pánský katalog naleznete v sekci e-shop - velkoobchod - pánský katalog. Po vaší registraci a přidělení vstupního kódu vám bude umožněn vstup do sekce s velkoobchodními cenami. Tento vstup je povolen pouze zákazníkům, kteří uvedou své IČO. Také zde si můžete napsat svoji objednávku. Pánský katalog lze zaslat v tištěné podobě.

Dámský katalog

Také dámský katalog naleznete v sekci e-shop - velkoobchod - dámský katalog. Po vaší registraci a přidělení vstupního kódu vám bude umožněn vstup do sekce s velkoobchodními cenami. Tento vstup je povolen pouze zákazníkům, kteří uvedou své IČO.  I zde je možné vytvoření objednávky. Nabídku je možné zaslat v tištěné podobě.

Neváhejte nás kontaktovat - rádi vám s objendávkou pomůžeme.

Letní katalog

Letní katalog naleznete v sekci e-shop - velkoobchod - letní katalog. Po vaší registraci a přidělení vstupního kódu vám bude umožněn vstup do sekce s velkoobchodními cenami. Teno vstup je povolen pouze zákazníkům, kteří uvedou své IČO. Také zde můžete vytvořit svoji objedávku. I letní katalog  je možné zasalat v tištěné podobě.

MmRkMzA0N